Menü Kapat

Bantlar

Untitled-2
1-adet-koli-bandi-45x100-metre-holtmelt-98852-1
1-adet-koli-bandi-45x100-metre-holtmelt-98851-1

Koli Bandı ve Bant Çeşitleri

Koli bandı, paketleme ve taşıma işlerinin olmazsa olmazlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Çalıştığınız sektör her ne olursa olsun fark etmeksizin, koli bantlarına kesinlikle ihtiyaç duyacaksınızdır. Çok geniş bir kullanım alanına yayılım göstermiş olan bu ürünleri en kaliteli şekliyle üretmekteyiz. Çünkü koli bantlarının performansları, sıkılıkları ne kadar kaliteli olduklarına göre değişim göstermektedir.

Koli bandı, en sık kullanılan paketleme ve ambalaj ürünleri arasında yer almaktadır ve çok da yararı vardır. Bir yüzünde özel bir selülozu bulunan bu ürünler, paketleme ve ambalajlama işlemlerinin dışında pek fazla yapıştırma ihtiyacımıza dahi pratik çözümler sunmakta olup yeniden oluşacak problemlere karşı dayanıklılık göstermektedir. Bir koli bandının en iyi olabilmesi için sağladıkları imkânların tamamını bünyesinde barındırması gerekmektedir. Tek bir özellik eksikliği, kullanıcıya kötü bir deneyim yaşatabilir. Ürünlerimizin tasarımını yaparken bünyelerine tüm özellikleri aşılamaya, tek birini dahi es geçmemeye özen göstermekteyiz. Koli bantlarımız kullanıldıkları alanlarda basınca dayanıklılık gösteren yüzeylerden oluşmaktadır. Bu özellik nesneleri dış etmenlerden korumanızı ve nesnelerinizi dilediğiniz yere güvenli şekilde taşımanızı sağlamaktadır.

Farklı çeşitlerde malzeme ve ebatlarda üretimini yaptığımız koli bantları, hemen hemen tüm işletmelerin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alıyor, işletmeler de güvenirlilik ve kaliteye önem verdikleri için bizleri tercih ediyor. İş hayatlarında da sıklık ile kullanılmakta olan koli bantları, taşınma işlemleri sırasında da bolca kullanılmaktadır. Yeri geldiğinde sarma, yapıştırma ya da paketleme işlerinde kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Koli Bandı Seçenekleri

Koli bandı her ne kadar birbirine benziyor olsa da farklılıkları adına bazı noktalar mevcuttur. Koli bandı ürünlerimize göz gezdirirken, belirleyici faktör kullanım alanınız olacaktır. Ortamın iklimi ve sıcaklık derece koşulları da bu bağlantıyı sağlamakta önemli bir husustur şüphe yok ki. Ürünlerimiz arasından ihtiyacınıza uygunluk gösteren ürünü bulmanız gayet mümkündür. Fakat siz alışverişinizi yapmadan evvel kullanım sebebinizi belirleyerek gereksiz satın almaların önüne geçebilirsiniz. Size tavsiyemiz, alışverişinize başlamadan evvel kafanızda dikkat etmeniz gereken unsurları belirlemeniz. Kaliteli ürünlerimiz arasından ihtiyacınız olan ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Koli Bandı Ve Bant Çeşitleri Özellikleri Nelerdir?

Ambalaj ve paketleme sektörü içerisinde büyük bir önem arz eden bant çeşitleri pek çok ürünün korunmasında oldukça etkilidir. Yapıştırma işlemlerinde ilk akla gelen koli bandı ve çeşitleri birçok alanda kullanım için en ideal bant çeşitleridir. Özellikleri birbirinden farklı olarak sıralanan bantlar eşyalarımızın paketleme sürecinde her zaman kullandığımız bir üründür.

Koli bantları; bir yerden bir yere taşınmaya tutun da, çoğunlukla büyük hacimli eşya ya da kolilerin kapatılmasında en işe yarayan ve hızlı sonuç veren bir üründür. Koli bant çeşitleri arasında yer alan hotmelt ve akrilik olmak üzere iki farklı türümüz vardır. Hotmelt bantlar; içeriğinde tutkal malzemesi kullanıldığı için yüksek kuvvete sahip olup kolay yapışma ve kolay koparılma özelliğiyle bilinir. Akrilik bantlar; su bazlı malzemelerden üretilerek güçlü bir yapıştırma özelliğine sahiptir. Koli bantları dayanıklı yapısından dolayı yoğun ağırlığa sahip ürünlerin paketlenmesinde sıklıkla kullanılır.

Para bantları; genellikle küçük eşyaların birleştirilmesinde yapıştırma aracı olarak kullanılan bir üründür.  Birçok yerde sıklıkla rastlamamızın mümkün olduğu para bantları küçük boyuta sahip olmaları ile her yere kolaylıkla taşınabilir.  Çift taraflı bant; içeriğinde silikon olan ve her iki yönlü olmak üzere yapıştırma özelliği bulunan bir ürünümüzdür. Yapıştırıcı gücü yüksek olup oldukça esnek yapıya sahip oluşuyla iyi bir kullanım imkanı sağlar.

Kargo uyarı bantları; tehlike arz eden hasar görebilecek eşyaların taşınması gibi durumlarda ikaz amaçlı kullanılır. Güvenlik açısından oldukça önemli bir uyarı niteliği olan bu uyarı bantlarının bulunduğu alanlarda dikkatli hareket edilmelidir.  Yer işaretleme bandı; bir bölgenin diğer bölgelerden farklı olduğunu vurgulamak amaçlı genellikle zemin üzerinde kullanılan bantlardır. Bantkes aparatı; bantların kolaylıkla çıkarılmasını sağlar. Koli paketleme de oldukça yardımcı bir görev üstlenir. Bant kesme işiyle uğraşarak zaman kaybetmeden rahatlıkla bantlarınızı koparmayı sağlar. Montaj bantları; içeriğinde bulunan tutkal sayesinde her iki yönüde kuvvetli bir yapıştırma imkanı sağlayan bir ürünümüzdür. İç mekan, dış mekan, ve iç & dış mekanlarda kullanılmak üzere farklı özelliklerde ürünlerimiz mevcuttur.

Koli Bandı Ve Bant Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

Günlük hayatımızda her yerde kullandığımız bir ürün olan bantlar kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. Kullanım ağı oldukça geniş bir yere yayılan bant çeşitleri ev ve işyerlerinde olmak üzere her türlü paketleme ve yapıştırma işlemlerinde en büyük yardımcımız olmuştur.

Koli bantları; kırılma tehlikesi bulunduran eşyalar başta olmak üzere farklı amaçlarla kullanım imkanı verir. İşyerlerinin kolileme işlemlerinde olmazsa olmaz bir ürün haline gelmiştir.      Hacim olarak büyük yer tutan eşyaların uzun vadede korunmasını sağlar. Şeffaf bir renge sahip olmaları ile bilinen koli bantları dışarıdan da daha iyi bir görünüm sağlar. Yapıştırıcı gücünün fazla olması kapatılan eşyanın daha çok korunması anlamına geldiği için en çok tercih edilen ürünümüzdür.

Para bantları; yırtılan ve kopuk durumda olan kağıt paralar olmak üzere küçük yapıya sahip kırık eşyalarınızda kullanabilirsiniz. Birçok işyeri ve ofis ortamında her masa başında rastlanılan bir ürün olan bu bantlar dosya, kağıt, defter gibi kırtasiye malzemeleri içinde çok kullanılır.Hafif ve şeffaf bir forma sahip olan bu bantlar birçok farklı işlevde kullanılır.

Çift taraflı bantlar; genellikle evlerde birtakım eşyaların birleştirilmesi için kullanılır. Dekor vermek ya da elektrik tesisatı gibi işlemlerde de sıklıkla kullanılır. Yer işaretleme bantları, renklerine göre farklı özelliklere sahip bu bantlar çoğu zaman tehlikeye dikkat etmek için alınması gereken tedbirler kapsamında güvenlik amacıyla kullanılır. Çeşitli kimyasalların bulunduğu alanlarda ya da fabrika gibi büyük ölçekli işyerlerinde hayati ölçüde büyük önem taşıyan durumlar için kullanılır.

Koli Bandı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bant çeşitleri göstermiş olduğu performans ile her türlü alanda kullanılabileceği gibi kullanılacak olan yerin boyutuna ve ağırlığına göre de iyi seçilmelidir. Sıcak ve soğuk alanlar olmak üzere her hava koşuluna uygun olarak üretilen bantlarımız birçok ortamda kullanılabilecek niteliğe sahiptir. Koli bandı, hacim olarak büyük yer tutan eşyaların uzun vadede korunmasını sağlar. Koli bandı eşyalarınızı daha güvenli ellerde konforlu bir biçimde taşımanıza olanak verir. Para bantları yapısı itibariyle küçük bir yer kapladığı için çok tercih edilir. Bu özelliği sayesinde pek çok yerde kullanım için uygundur. Uzun süre dayanma gücü olan bantlarımızı kullanarak içiniz rahat bir şekilde paketleme yapabilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bantlarımız ile müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

Bant Çeşitleri Fiyatları

Birbirinden farklı bant çeşidinin olmasıyla içinde kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösteren bantlarımız sizin için en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Kullanım yerinin fazla oluşuyla ve hızlı bir şekilde tüketilmesiyle epey ilgi gören koli bandı ve bant çeşitleri özelliklerine göre birçok amaçla kullanılır. Kullanım amacına uygun bir şekilde doğru bant seçimlerini yaparak iyi fiyatlarla ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Bazı işyerleri kullanım kapasitesine göre toplu olarak sipariş verebilmektedir. Toplu alımlarınızda daha ekonomik hale gelen fiyatlarımız alışverişinizi daha cazip hale getirir. Birçok çeşidimiz arasından ihtiyacınızı karşılayacak olan ürünümüzü tercih ederek siz de her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Porchetta strip steak meatball boudin shankle ribeye picanha jowl meatloaf. Fatback kevin buffalo, shankle meatball frankfurter tongue.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Porchetta strip steak meatball boudin shankle ribeye picanha jowl meatloaf. Fatback kevin buffalo, shankle meatball frankfurter tongue.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.